środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Kultura

Ekspresowy konkurs. Wygraj wejściówki na Intro Festival 2017 [ROZSTRZYGNIĘCIE]

20.07.2017 09:40 | 11 komentarzy | (q)

Już w sobotę odbędzie się 4. edycja Intro Festivalu na Zamku Piastowskim i Bulwarach Nadodrzańskich w Raciborzu. Mamy dla was dwie pojedyncze wejściówki.

Ekspresowy konkurs. Wygraj wejściówki na Intro Festival 2017 [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W najbliższą sobotę, na scenie plenerowej Zamku Piastowskiego w Raciborzu zobaczymy światowej sławy DJ' ów, m.in.: KIASMOS z Islandii czy Jan Bloomqvist & Band i Robert Babicz z Niemiec. Warto dodać, że duet KIASMOS grał tylko na Open'er Festival i zagra 22 lipca w Raciborzu. Duety, kwartety, solówki cała śmietanka muzyków i składów elektronicznych zaoferuje fanom 10-godzinną podróż po najnowszych trendach muzyki elektronicznej.

Punktem kulminacyjnym w nocy, oprócz gwiazd muzyki elektronicznej, będzie dedykowany mapping 3D kaplicy zamkowej. To element festiwalu, który ma stać się znakiem rozpoznawczym Intro w Polsce.


Wygraj wejściówkę na Intro Festival 2017

Do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na Intro Festival 2017 22 lipca. Wystarczy polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu oraz adres e-mail, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami. WAŻNE! Komentarz należy dodać pod artykułem na portalu Nowiny.pl a nie na Facebooku. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku (21.07.2017, do godz. 23:59:59). Wejściówki zostaną rozlosowane wśród internautów, którzy spełnili warunki konkursowe powyżej. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte. Zwycięzców o wygranej poinformujemy drogą mailową. Bilety będą do odbioru w sobotę przy wejściu na Zamek Piastowski.


AKTUALIZACJA

Bilety otrzymują: Kuba Żurawik i Sabina Barabasz. Organizatorzy zostali powiadomieni. Przy wejściu na Zamek po okazaniu dowodu tożsamości zostanie umożliwione wam wejście na imprezę.