Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Kultura

Biblioteka zaprasza na Czerwcowy Turniej Przedszkolaków

30.05.2017 06:00 | 0 komentarzy | ż

Biblioteka na Ostrogu zaprasza pięcioosobowe drużyny z raciborskich przedszkoli do udziału w tradycyjnym Czerwcowym Turnieju Przedszkolaków, który odbędzie się 8 czerwca w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 czerwca.

Biblioteka zaprasza na Czerwcowy Turniej Przedszkolaków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Głównym założeniem turnieju jest rozwijanie znajomości literatury dziecięcej wśród przedszkolaków, uczenie zasad zdrowej rywalizacji oraz popularyzacja biblioteki jako miejsca przyjaznego dzieciom. Tegoroczny turniej będzie związany z książkami Astrid Lindgren, z okazji 110. rocznicy urodzin pisarki. Dzieci jak zwykle będą rywalizowały w konkurencjach literackich i sportowych.

Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej biblioteki www.biblrac.pl. Termin zgłaszania uczestników upływa 2 czerwca 2017. Turniej odbędzie się 8 czerwca o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych w Raciborzu przy ulicy Królewskiej.

Wszelkie informacje na temat turnieju można uzyskać w Filii nr 2 Ostróg Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu ul. Bielska 12, tel. 32 415 84 86.

źródło: MiPBP w Raciborzu