Piątek, 27 kwietnia 2018

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

RSS

Kultura

Blues Combo w Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]

17.03.2017 15:40 | 0 komentarzy | ż

Pragniemy gorąco zaprosić Państwa na wyjątkowe bluesowe wydarzenie, jakim jest koncert Blues COMBO - KEITH DUNN, HARSH GUITAR MARK.

Blues Combo w Raciborzu [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Keith Dunn (USA) - harmonijkarz, wokalista, autor tekstów i producent, który cieszy się długą karierą muzyczną. Znany jest na scenach od Memphis do Moskwy, od Austin po Amsterdam. Śpiewa i gra prosto z serca. Występował i nagrywał min. z osobami takimi jak Billy Boy Arnold, Jimmy Rogers, Hubert Sumlin, Lurrie Bell, Curtis Knight, Big Mama Thornton, Walter Horton, Jan Akkerman, Big Jack Johnson, John Packer i Stevie Ray Vaughan.

Harsh Guitar Mark (PL) - wykonawca głębokiej tradycji bluesa – downhome blues. Wykonuje różne style bluesa – delta blues, chicago blues, texas blues, louisiana blues. Artysta grał z takimi artystami jak: Bob Corritore, Shrimp City Slim, Russ Green, ostatnio z potrójnie nominowanym do Grammy harmonijkarzem Billy Branchem oraz Johnny Drummerem. Jest prezesem Son House Gospel Blues Society. W 2013 nagrał płytę Sitting Right Down And Moan.

Ta prawdziwa bluesowa uczta odbędzie się 23 kwietnia o godzinie 18.00 w RCK DK STRZECHA(ul. Londzina 38). Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach RCK. Honorowane raciborskie karty Senior 60+ i Rodzina +.