Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Kultura

Krzysztof Zalewski wystąpi na Końcu Świata [WYGRAJ BILET]

08.02.2017 10:04 | 0 komentarzy | (q)

3 marca 2017 na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata wystąpi Krzysztof Zalewski. To pierwszy koncert klubowy z cyklu ALTERNATYWNA WIOSNA na Końcu Świata. Mamy dla was 

Krzysztof Zalewski wystąpi na Końcu Świata [WYGRAJ BILET]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
3 piątek

Krzysztof Zalewski na Końcu Świata

Start 03.03.2017 o godz. 20:00 cena biletu: 40/45

Krzysztof Zalewski urodził się w 1984 roku w Lublinie. Jest wokalistą, kompozytorem, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Szerszej publiczności dał się poznać w 2002 roku, podczas występów w programie telewizyjnym "Idol".

Zwycięstwo w talent show pozwoliło mu wydać debiutancki album pt. "Pistolet". Następne lata nie były dla niego jednak zbyt przychylne, współpracował z innymi artystami, a nawet wystąpił w filmie ("Historia Roja"). Po wieloletniej przerwie powrócił w 2013 roku z nowym albumem "Zelig", który cieszył się dużą popularnością. W listopadzie 2016 roku światło dzienne ujrzała jego płyta "Złoto".

Nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Album "Złoto" zawiera takie przeboje "Miłość, miłość" (z Natalią Przybysz) czy "Luka" .

W muzyce Zalewskiego słychać pełny wachlarz emocji i muzycznych wrażeń, które razem układają się w zaskakująco spójny złoty środek. I choć jest to autorska płyta artysty, podczas prac w Tonn Studiu wsparli go swoim realizatorskim doświadczeniem Bartek Królik, Marek Piotrowski, Andrzej Smolik, Bartosz Mielczarek, Krzysztof Tonn, Maciej Staniecki i Robert Szczytowicz. O świetnej sekcji rytmicznej – Andrzej Markowski (basista jest też współautorem kilku utworów) / Bolek Wilczek – nie wspominając.

„Złoto” jest na pewno najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza.

Posłuchaj i przyjdź!

Do zobaczenia!

Wstęp: 40/ 45 PLN w dniu koncertu. Ilość miejsc ograniczona

3 marca 20.00

Przystanek Kulturalny koniec Świata

ul. K. Miarki 3A Racibórz


Wygraj bilet na koncert zespołu Krzysztofa Zalewskiego na Końcu Świata

Do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert Krzysztofa Zalewskiego na Końcu Świata 3 marca na godz. 20.00. Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ lub w obrazek powyżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu oraz adres e-mail (WAŻNE), abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą. Zgłoszenia przyjmowane są do środy 1 marca, do godz. 12.00. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte.