Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

Kultura

Koncert Muzyki Filmowej w Spodku [ROZSTRZYGNIĘCIE]

21.11.2016 18:18 | 17 komentarzy | (q)
Ostatnia aktualizacja: 02.12.2016 14:10

Niezwykła i ogromna scena, multimedia, tancerze. Projekt jakiego jeszcze nie było! Mamy dla was jedno podwójne zaproszenie na ten niesamowity koncert.

Koncert Muzyki Filmowej w Spodku [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
grudzień
7 środa

Koncert Muzyki Filmowej w Spodku

Start 07.12.2016 o godz. 19:00 cena biletu: 80 zł

Największe światowe hity m.in Gwiezdne Wojny, Upiór w Operze, Cudowne Lata, Sky Fall, Rosemary's Baby, She, Titanic wykonają Justyna Steczkowska, Andrzej Piaseczny, Krzysztof Cugowski, Janusz Radek, Mietek Szcześniak, Krzysztof Kiljański w towarzystwie ponad czterdziestoosobowej Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzi Grażyna Torbicka.

Informacje i zamówienia: tel. 730 377 300

Bilety do nabycia: www.royalconcert.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.kupbilecik.pl, ticketportal.pl, salony EMPIK.


Wygraj bilet na Koncert Muzyki Filmowej w Spodku

Do wygrania jedna podwójna wejściówka na Koncert Muzyki Filmowej w Spodku 7 grudnia na godz. 19.00. Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ lub w obrazek powyżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu oraz adres e-mail (WAŻNE), abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 2 grudnia, do godz. 14.00. Po zakończeniu konkursu podane w komentarzach profile do FB i adresy e-mail zostaną ukryte.

[ROZSTRZYGNIĘCIE]

Podwójną wejściówkę otrzymuje pani Ewa Konsek. Gratulujemy! Ogranizator został powiadomiony.