Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Kultura

Koncert O.S.T.R. w Raciborzu. Wygraj bilet! [ROZSTRZYGNIĘCIE]

11.10.2016 15:15 | 3 komentarze | (q)

Zapraszamy na koncert O.S.T.R. w Raciborzu na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata 14 października o godz. 20.00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Autor 19 albumów muzycznych. Posiadacz 5 złotych i 4 platynowych płyt. Trzykrotny laureat Fryderyka Nagrody

Album “Kartagina” nagrany wraz z amerykańskokanadyjskim producentem Marco Polo był w pierwszym półroczu 2014 najlepiej sprzedającą się polską płytą według oficjalnego podsumowania Związku Producentów Audio Video. Ten sam sukces powtórzył kolejny album “Podróż zwana życiem” w pierwszej połowie 2015 roku. Niezdrowy tryb życia i intensywne trasy koncertowe odcisnęły swoje piętno na życiu prywatnym muzyka. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca. Przeżycia i przemyślenia związane z tym wydarzeniem stały się treścią wydanej w lutym 2016 roku płyty “Życie po śmierci”, która spotkała się bezprecedensowym przyjęciem przez krytyków i słuchaczy.

Przystanek Kulturalny koniec Świata

14 października / piątek godz 20.00

bilety: 50/55 PLN

Zapraszamy

O.S.T.R. Adam Ostrowski

https://www.facebook.com/ostr.tabasko

http://www.asfalt.pl/category/ostr/

https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski/


Wygraj bilet na koncert O.S.T.R. na Końcu Świata

Do wygrania podwójna wejściówka na koncert O.S.T.R. na Końcu Świata 14 października na godz. 20.00. Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (kliknij TUTAJ lub w obrazek powyżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 13 października, do godz. 12.00.

[ROZSTRZYGNIĘCIE]

Podwójna wejściówkę na dzisiejszy koncert wygrała Marzena Gabryś. Organizator został powiadomiony