Czwartek, 18 kwietnia 2019

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Kultura

Koncert Przemyk Akustik Trio na Końcu Świata [ROZSTRZYGNIĘCIE]

13.05.2016 09:21 | 1 komentarz | (q)

Koncert „PRZEMYK AKUSTIK TRIO” na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata w Raciborzu już 14 maja o godz. 19.00! Mamy dla was podwóją wejściówkę na imprezę.

Koncert Przemyk Akustik Trio na Końcu Świata [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
maj
14 sobota

Trio Renaty Przemyk w Raciborzu!

Start 14.05.2016 o godz. 19:00 cena biletu: 69 zł
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom i konsekwentnie łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem.

To kameralny projekt, w którego skład wchodzą oprócz wokalistki (czasem sięgającej po gitarę akustyczną, mini akordeon, głównie jednak po instrumenty perkusyjne) świetni instrumentaliści. Zobaczyć i usłyszeć możemy Piotra Wojtanowskiegogrającego na fretlessie i gitarze akustycznej, na głównej gitarze akustycznej- Grzegorza Palkę. Artyści sięgają po utwory znane odzierając je jednak z pierwotnych aranżacji. Także po te lubiane, lecz nieco zapomniane jak również po piosenki z najnowszej płyty „RZEŹBA DNIA”. Z czystej akustycznej formy promieniuje nowa energia i wzruszenie; dają się słyszeć subtelności, które wcześniej były jedynie dopełnieniem a teraz mile zaskakują jako walor główny. Koncert, choć bardziej nastrojowy od tych, które znamy z dużych sal czy plenerów, jest pełen zaskakujących zwrotów, energii, wirtuozerskich rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki wysmakowanej oprawie aranżacyjnej wyjątkowo czytelny jest głos artystki oraz - co za tym idzie - przekaz wszystkich piosenek, które nabierają przez to zupełnie nowej wartości dla odbiorcy. Wszystkie te elementy układają się w harmonijną całość i sprawiają, że odbiór tego projektu jest wyjątkowo przejrzysty i spotyka się ze wspaniałą, niespotykaną, równie spontaniczną jak samo wykonanie, reakcją publiczności.

Ten wyjątkowy koncert odbędzie się na Końcu Świata 14 maja w sobote o godz. 19.00.

  • Adres: ul K. Miarki 3A Racibórz
  • Bilety w cenie 69 PLN dostępne w klubie oraz pod tel. 609434942
  • Ilość miejsc ograniczona

Wygraj bilet na koncert Przemyk Akustik Trio na Końcu Świata

Do wygrania podwójne zaproszenie na koncert Przemyk Akustik Trio na Końcu Świata 14 maja na godz. 19.00. Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (niebieski przycisk poniżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu. Zgłoszenia przyjmowane są do soboty 14 maja, do godz. 12.00.

Wejściówkę otrzymuje Monika Gudanowicz - gratulujemy!