Czwartek, 20 lutego 2020

imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

RSS

Kultura

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów solo - [ROZSTRZYGNIĘCIE]

28.04.2016 19:05 | 7 komentarzy | (q)

29 kwietnia na scenie Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach odbędzie się wyjątkowy występ – Aktorski „stand up”, czyli Robert Korólczyk solo. Lider Kabaretu Młodych Panów zaprezentuje się w solowym programie, w towarzystwie duetu muzycznego. Początek o godz. 20.00.

Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów solo - [ROZSTRZYGNIĘCIE]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral” czy „Górnik Andrzej” – od dwóch lat obecny jest na antenie radia RMF FM, a na stałe w TVP i Telewizji Polsat. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów. Potrafi naśladować i parodiować. Sprawnie odtwarza gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów. To wszystko zaprezentuje podczas swojej wizyty w Chwałowicach a cały, solowy program wzbogacony zostanie wyjątkową oprawą w wykonaniu duetu muzycznego.

Bilety (cena: 40 zł) na to niecodzienne wydarzenie do nabycia w kasie Domu Kultury Chwałowice oraz w serwisie biletynakabarety.pl.


Robert Korólczyk solo - wygraj podwójną wejściówkę

Mamy dla Was podwójną wejściówkę na „stand up” Roberta Korólczyka w Domu Kultury Chwałowice (Rybnik, ul. 1 Maja 91B, 29.04.2016, godz. 20.00). Wystarczy Polecić ten artykuł na swoim profilu na Facebooku (niebieski przycisk poniżej) oraz w komentarzu podać link do swojego profilu. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 28 kwietnia do godz. 13.00.

Wejściówkę otrzymuje Monika Oleś - przed wejściem proszę okazać dowód tożsamości - oranizator został powiadomiony.