Czwartek, 17 października 2019

imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

RSS

Kultura

Koncert DR MISIO na Końcu Świata

01.03.2016 10:34 | 0 komentarzy | (q)

Niestety koncert Dr Misio zostaje przełożony. Nowy termin podamy do końca marca. Bilety już dziś mozna zwracać w klubie.

Koncert DR MISIO na Końcu Świata
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
marzec
4 piątek

Koncert DR MISIO na Końcu Świata

Wydarzenie anulowano cena biletu: 35/40

Liderem zespołu jest aktor Arkadiusz Jakubik. Dr Misio powstał w czerwcu 2008 roku. Zespół gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite teksty Krzysztofa Vargi i Marcina Świetlickiego, do tego brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.Doskonałe tekst to porcja mocnej poezji, oscylującej wokół tematów ostatecznych i zarazem łapiącą kawałek naszej współczesności.

Dr Misio pod wodzą Wojtka Smarzowskiego zrealizował swój pierwszy klip do tytułowego utworu „Młodzi” z debiutanckiego albumu, który nagrano w 2012 roku u Adama Toczko w Elektra Studio z Olafem Deriglasoffem w roli producenta muzycznego. Swoją rękę do aranżacji piosenek „Mentolowe papierosy” i „Pudelek” przyłożył Mateusz Pospieszalski.

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

4 marca 2016 godz. 20.00

Wstęp: 35 / 40 PLN

Zapraszamy!