Czwartek, 27 czerwca 2019

imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

RSS

Kultura

Kwiaty dla Elżbiety Biskup na sesji rady powiatu

29.02.2016 17:42 | 0 komentarzy | żet

- Za wszystko jestem wdzięczna, niczego nie żałuję, to był piękny okres... piękna karta - powiedziała radnym Elżbieta Biskup.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wicestarosta Marek Kurpis i Przewodniczący Rady Powiatu Adam Wajda wręczyli Elżbiecie Biskup kwiaty oraz podziękowali za jej wieloletnią pracę (pełniła funkcję dyrektora MDK-u przez 15 lat). Elżbieta Biskup podziękowała za współpracę również pracownikom Starostwa Powiatowego w Raciborzu oraz życzyła sukcesów nowej dyrektor (zostanie nią Agnieszka Busuleanu, który zwyciężyła w konkursie na to stanowisko, więcej na ten temat TUTAJ). Wspomniała również byłego starostę raciborskiego Adama Hajduka

 - Jeśli udało mi się coś zrobić, coś pozytywnego dla dzieci i młodzieży powiatu raciborskiego, to tylko dlatego, że znalazłam w staroście zaufanie do tych celów, które nie miały służyć ani mnie, ani staroście, ale młodzieży i wychowankom Młodzieżowego Domu Kultury - powiedziała i dodałą: Jestem szczęśliwa, że będę mogła być już nareszcie "tylko" nauczycielem.

Obecna na sesji posłanka Gabriela Lenartowicz zwróciła uwagę, że bez Elżbiety Biskup Racibórz nie byłoby sukcesów wokalnych raciborskiej młodzieży. - Dzięki pani dyrektor i jej mężowi Racibórz stał się znany z piosenki - powiedziała G. Lenartowicz.

Ludzie:

Adam Hajduk

Adam Hajduk

inspektor ds. inwestycji w gminie Rudnik, były Starosta Raciborski

Elżbieta Biskup

Elżbieta Biskup

Nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.

Gabriela  Lenartowicz

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm

Marek Kurpis

Marek Kurpis

Wicestarosta Powiatu Raciborskiego.