Piątek, 26 kwietnia 2019

imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

RSS

Kultura

U Studni - poezja śpiewana w jastrzębskim Domu Zdrojowym

13.12.2015 22:07 | 0 komentarzy | Maciej Kanik

W niedzielne popołudnie ładunek pozytywnej energii przekazali słuchaczom w Jastrzębiu-Zdroju muzycy zespołu „U Studni”. Koncert zakończył się podwójnym bisem i wspólnym śpiewaniem kolęd.

U Studni - poezja śpiewana w jastrzębskim Domu Zdrojowym
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Czarodziej skrzypiec Wojciech Czemplik, gitarzysta i aranżer Dariusz Czarny, gitarzysta Ryszard Żarowski wraz z Olą Kiełb-Szawuła, w towarzyszeniu gitary basowej zaczarowali na dwie godziny salę Domu Zdrojowego. Poezja krakowskiego poety Adama Ziemianina w połączeniu z muzyką w wykonaniu byłych członków Starego Dobrego Małżeństwa to gotowa recepta na sukces. Dla każdego, kto zdecydował się uczestniczyć w tym wydarzeniu, zespół przygotował pełen pozytywnego przekazu materiał, który zachęcał do wspomnień, wyciskał łzy wzruszenia i targał emocjami. Dużym zaskoczeniem był udział w koncercie naszego lokalnego muzyka – Mariusz Kopeć zaproszony przez zespół wykonał dwa utwory – śpiewając grał jednocześnie na gitarze i harmonijce.

W zimny, grudniowy wieczór takie wydarzenie to jak przebłysk słońca na pochmurnym niebie. Kto zniechęcony ponurą aurą pozostał w domu niech żałuje i jak najszybciej uda się do sklepu muzycznego by nabyć płytę zespołu „U Studni”. Optymizm płynący z odtwarzacza będzie wyjątkowym dopełnieniem zbliżających się świąt.

Maciej Kanik