Piątek, 6 grudnia 2019

imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny

RSS

Kultura

Reagge Festiwal. Drugi dzień jamajskich klimatów w Wodzisławiu Śląskim

26.07.2015 09:24 | 0 komentarzy | eMeL, OQL

Wczoraj odbyła się druga część Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi, inaczej zwanego Reagge Festiwalem. Fani znacznie liczniej zgromadzili się wokół muszli koncertowej, niż pierwszego dnia.

Reagge Festiwal. Drugi dzień jamajskich klimatów w Wodzisławiu Śląskim
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gorące klimaty, dobra zabawa i wiele niezapomnianych przeżyć. To wszystko czekało na fanów muzyki reagge podczas drugiego dnia Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi.

Jeśli ktoś pomyślałby, że w piątek były tłumy, to wczoraj mógł być nieźle zaskoczony. Otóż fani jamajskich brzmień zgromadzili się znacznie liczniej, niż pierwszego dnia i o wiele ciężej było przedrzeć się pod scenę, aby delektować się wspaniałą muzyką i dać się porwać emocjom, jakie towarzyszyły kapitalnym koncertom.

Większość z pewnością przybyła, aby jak co roku, posłuchać kawałków organizatora imprezy, czyli zespołu „Tabu”. A ci, jak zawsze nie zawiedli swoich fanów i dostarczyli wiele pozytywnej energii, dzieląc się swoimi wyskokowymi nutami.

Kogo nie było, może tylko żałować, ale nie ma to tamto. Za rok odbędzie się już 13. edycja Reagge Festu, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

eMeL