Poniedziałek, 18 marca 2019

imieniny: Cyryla, Edwarda, Boguchwała

RSS

Kultura

Racibórz prozą zaczarowany – konkurs literacki

03.06.2015 13:39 | 0 komentarzy | ż

- Zapraszamy wszystkich miłośników pisania do wzięcia udziału w konkursie literackim „Racibórz prozą zaczarowany”. Tematyka prac jest dowolna, jednak trzeba pamiętać, by była w jakimś stopniu związana z Raciborzem - informuje raciborska biblioteka.

Racibórz prozą zaczarowany – konkurs literacki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po ubiegłorocznym sukcesie konkursu, postanowiliśmy ponownie dać raciborzanom szansę zaprezentowania swojego literackiego talentu. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Nie liczy się wiek ani doświadczenie, a jedynie lekkie pióro oraz pomysł na interesującą i oryginalną fabułę, która oczaruje jury konkursu. Uczestnicy na udowodnienie jurorom, że nikt nie może się z nimi równać, gdy w grę wchodzi snucie fascynujących opowieści, mają nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron maszynopisu.

Pracę należy przesłać lub dostarczyć w wersji papierowej w trzech egzemplarzach oraz w wersji elektronicznej zapisanej w formacie doc. lub docx. na nośniku CD, na adres Organizatora: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla, ul. Jana Kasprowicza 12, 47-400 Racibórz.

Na zgłoszenia czekamy do 23 października 2015 r. Szczegółowe informacje są zawarte w regulaminie konkursu dostępnym w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu i na stronach internetowych www.raciborz.pl i www.biblrac.com.pl.

źródło: MiPBP w Raciborzu