Niedziela, 26 maja 2019

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Kultura

Operetka "Statek Casablancka" na deskach Domu Kultury Chwałowice [ZAPOWIEDŹ]

01.03.2015 07:00 | 0 komentarzy | ż

Operetka "Statek Casablanca" to opowieść o pięknym romansie z towarzyszącą mu intrygą i komizmem sytuacyjnym. W spektaklu nie brak zabawnych tekstów i nawiązań do kultowego filmu "Casablanca".

Operetka "Statek Casablancka" na deskach Domu Kultury Chwałowice [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Atmosfera widowiska nawiązuje do czasów klasyki czarno-białego kina, w której nie brakuje oszałamiających, pełnych kolorów kostiumów i efektów specjalnych. Uczestnicy rejsu są świadkami zaręczyn właściciela statku z piękną i tajemniczą kobietą. Jednym z przypadkowych gości jest również amerykański marynarz - dawna miłość naszej bohaterki. Nieoczekiwany rozwój wydarzeń śledzimy z zapartym tchem. To romans wymieszany z niezwykłą komedią romantyczną. Gdy rejs dobiega końca, bohaterowie wraz z widzami spotkają się w eleganckiej paryskiej restauracji. Więcej na stronie: www.statekcasablanca.pl.

Porywamy widza w barwny świat operetki, pobudzamy wyobraźnię śpiewem, tańcem, choreografią, a najważniejsze, historią miłosną pełną namiętności oraz czystego uczucia. Na pokładzie Casablanki przeżyjesz niezpomniany romans, tylko czy wszystko zakończy się happy endem? Dowiesz się tego, gdy wyruszysz z nami w słoneczne dni, przez błękitne wody oceanu, w podróż pełną zabawy i uśmiechu, niezapomnianych wrażeń i braku choroby morskiej, gdzie czas upłynie przy akompaniamencie najpiękniejszych klasycznych melodii ze znanych operetek i oper. Bez wątpienia spotkasz tam pełnych energii, zawsze uśmiechniętych ludzi z niepowtarzalną i oryginalną osobowością.

Na spektakl zaprasza Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach (Rybnik ul. 1 Maja 91B, tel. 32 4216222) w niedzielę w Dniu Kobiet 8 marca 2015 r. o godz. 17.00.

Bilet: 45 zł.

źródło: DK Chwałowice, fot. Teatr Muzyczny IWIA