Poniedziałek, 25 maja 2020

imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

RSS

Kultura

Dawid Podsiadło zagra w Rybniku przed 30 Seconds to Mars

04.06.2014 12:57 | 1 komentarz | pm

W Rybniku zanosi się na duże muzyczne wydarzenie.

Dawid Podsiadło zagra w Rybniku przed 30 Seconds to Mars
Fot. Łukasz Ziętek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dawid Podsiadło wystąpi jako support przed koncertem 30 Seconds to Mars. Amerykanie na Stadionie Miejskim w Rybniku zagrają już 22 czerwca. 30 Seconds To Mars to jeden z najbardziej popularnych wykonawców rockowych na świecie, z kolei Dawid Podsiadło jest obecnie najbardziej rozpoznawalną postacią na polskiej scenie muzycznej.
– Bardzo zależało nam na tym, żeby przed koncertem 30 Seconds to Mars jako support wystąpił jeden z najlepszych polskich artystów obecnej doby. Od początku głównym kandydatem był Dawid Podsiadło i cieszymy się, że rozmowy zakończyły się sukcesem – powiedział Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Urzędem Miasta w Rybniku jest organizatorem koncertu 30 Seconds to Mars.

Organizatorzy przypominają, że cały czas można nabywać bilety na to wydarzenie. Można to robić za pośrednictwem stron www.imprezyprestige.com, ebilet.pl, eventim.pl i ticketpro.pl. Sprzedaż jest również prowadzona w salonach EMPIK oraz sklepach Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Więcej w kolejnym wydaniu Tygodnika Rybnickiego.