Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

Jarosław Mrozek nowym prezesem JSW Innowacje. Kandydował na prezydenta Wodzisławia

05.10.2019 09:41 | 8 komentarzy | mak

Spółka JSW Innowacje ma nowego prezesa. 1 października został nim Jarosław Mrozek. W ostatnich wyborach samorządowych Mrozek kandydował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Wodzisławia Śląskiego.

Jarosław Mrozek nowym prezesem JSW Innowacje. Kandydował na prezydenta Wodzisławia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- 27 września 2019 r. Rada Nadzorcza JSW Innowacje S.A. powołała w skład Zarządu JSW Innowacje Jarosława Mrozka i powierzyła mu pełnienie od 1 października 2019 r. funkcji Prezesa Zarządu - komunikat o takiej treści został opublikowany na stronie internetowej spółki JSW Innowacje,

Jarosław Mrozek był kandydatem PiS na urząd prezydenta Wodzisławia Śl. w wyborach samorządowych w 2018 r. Nie udało mu się wygrać. Prezydentem na kolejną kandencję został Mieczysław Kieca. Zwyciężył w pierwszej turze. Mrozek zajął drugie miejsce z poparciem 22,18% wodzisławian.

Jarosław Mrozek przez lata pracował w służbie celnej. Był m.in. dyrektorem Izby Celnej w Opolu i zastępcą dyrektora Izby Celnej w Katowicach. Pełnił też funkcję dyrektora ekonomicznego w Zakładzie Usług Górniczych. Ma wykształcenie wyższe. Ukończył m.in. studia na wydziale inżynierii środowiska Politechniki Śląskiej oraz studia podyplomowe na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Spółka JSW Innowacje powstała z przekształcenia należącej do grupy JSW spółki Polski Koks S.A. Stanowi zaplecze badawczo-rozwojowe dla całej Grupy Kapitałowej JSW. Działalność spółki obejmuje wszystkie fazy działalności o charakterze badawczo-rozwojowym Grupy Kapitałowej JSW, aż po analizy wykonalności i nadzór nad realizacją projektów i wdrożeń.

Ludzie:

Jarosław Mrozek

Jarosław Mrozek

Kandydat na urząd prezydenta miasta Wodzisław Śląski