Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Odpowiem Ci za co ! Po pierwsze, Rzeczpospolita jako państwo nie posiada urzędu wiceprezydenta, za to miasto nieprzekraczające pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców ma ich aż trzech. Oczywiście każdy po 15 tysięcy złotych, co miesiąc do kapsy na plus. Redukujemy więc dwa stanowiska prezydenckie i oszczędzamy. Po drugie, podróże służbowe zmniejszamy do absolutnie niezbędnego minimum. Dla przykładu, jaka jest korzyść górnośląskiego miasta z czeskiego pogranicza w utrzymywaniu kontaktów z tak odległą miejscowością jak turecka Alanya. A no żadna, chyba że jest się urzędasem i jedzie służbowo na delegację która w praktyce jest darmowym pobytem na wakacjach. Po trzecie, zwalniamy tych idiotów którzy zaprzepaścili szansę na pozyskanie 30 milionów złotych, bo te pieniądze by były ale jak się jest tak głupim że składa się błędnie wypełniony wniosek będąc urzędnikiem państwowym to nic dziwnego że pieniądze otrzymał ktoś inny (czyt. inne miasto). Po czwarte, obniżamy diety radnych do stawki minimalnej. Zaręczam że po zastosowaniu tych kilku prostych kroków, pięnidze się znajdą. A o ścieżkach rowerowych przestań pieprzyć bo platformiany Mietek - administrator, miał dwadzieścia lat by je zrobić a jedyne na co było go stać to namalowanie białej linii na asfaltowej drodze z napisem "dla rowerów" ... Co do PiS-owskiej Rady Miasta to wiedz że nigdy nie byłem zwolennikiem PiS-u ani przeciwnikiem PO tak samo jak nigdy nie byłem zwolennikiem PO i przeciwnikiem PiS-u, przestań więc idioto oceniać pod kątem POPiS-u bo obydwie te partie są siebie warte i tak samo jak żałosna jest PiS-owska Rada Miasta, tak samo żałosny jest platformiany prezydent vel Mietek - administrator !
Napisany przez ~yggiH, 27.07.2022 08:08
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.223.3.251 / ec2-3-223-3-251.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)