Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

wielce szanowny Panie radny i wy jeszcze bardziej szanowni internauci. Otóż oświadczam , że bez względu na wynik wyborów naczelnik Żychski nie był i nie będzie planowany do wymiany.W razie wygranej w Nowoczesnej Pan naczelnik zatrzyma stanowisko w UM oraz równocześnie zasiądzie w radzie nadzorczej spółdzielni oraz na fotelu prezesa spółdzielni. On to wszystko wielce szanowny Panie radny pogodzi i pociągnie przy pomocy czynnika z Pietrowic. Wyniki wyborów w spółdzielni nie są jeszcze ostatecznie zatwierdzone, wielce szanowna pani profesor prawa z uczelni opolskiej już nad tym pracuje. Okazać się może ,że wygra ten który uzyskał najmniej głosów ujemnych a tutaj naczelnik Żychski może okazać się liderem, bo uzyskał najmniej głosów, które w tej określonej sytuacji mogą dać mu zwycięstwo. Wielce szanowny Panie radny ,w Pana wystąpieniu jest zbyt wiele emocji a na sprawę trzeba popatrzeć z dystansu tak jak ja to robię ,będąc równocześnie w delegacji do stolicy , na boisku na Srebrnej oraz na spotkaniu w Pietrowicach . Dlatego mam dystans do spraw a Panu go brakuje wielce szanowny Panie radny.
Napisany przez ~Polowydialog, 02.07.2022 22:49
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.238.72.180 / ec2-3-238-72-180.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)