Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Nikt chyba się nie zdaje sprawę, jak potężna jest energia wytwarzana przez elektrownie i że nie ma jak na razie zastąpić atom i węgiel w energetyce, podobnie jak fandzolenie o autach elektrycznych, tego jak obecnie nikt nie wie jak technologicznie to zastąpić, brakuje litu, miedzi i innych surowców, ceny idą na łeb i na szyję surowców, zaczyna być biednie z surowcami, a banda naćpanych psycholi chce zmiany, jak nie ma technologi masowej produkcji, bo surowców brak, widać idzie prawdziwy "Mad Max", a jeszcze inni debile wierzą w swoje przestarzałe elektrociepłownie, które nie mają węgla i pomysłu na ten węgiel, że będzie ich grzała do końca świata i jeszcze dzień dłużej, jak ten świat ma pociągnąć, skoro mamy ludzi z takimi myśleniami, którzy pływają w obłokach, nie widzą co się na świecie dzieje, po prostu chyba ćpają i żyją swoim urojonym światem...Myślą że gaz i ropa to ma ogromne złoża i można nimi grzać wiecznie, podobnie jak prąd idzie ze słońca i daje ogromne możliwości w obcenej technolgii, czemu więc energii z błyskawic nie gromadzą, przecież to ogromna energia elektryczna, czyżby technologia aż tak do przodu nie poszła...
Napisany przez ~drrwal, 14.06.2022 20:20
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.236.192.4 / ec2-34-236-192-4.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)