Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

tłoczek-zgadzam się z tobą że ten kto mieszka w domu, to ma wybór ogrzewania, dlatego nie wybrałem ekogroszku, gazu ani pompy ciepła, tylko nowoczesny kocioł zagazowujący drewno, bo mam tani surowiec a kocioł jest ekologiczny, nie wytwarza dymu, produkuje gaz i go spala, czegoś takiego nie było za PRLu że już o czasach przedwojennych nie wspominając, kocioł z buforem z czujnikami, komputerami,pompami to nikt nawet w latach 90 nie słyszał o takim wynalazku, dymu z komina nie uwidzisz, a dziś w nowych kotłowniach to płytki na podłodze i ścianach to norma, więc jak to porównywać z PRLem, gdzie masz ogrzewanie podłogowe, sterowane czujnikami i ktoś pisze że to zacofane a sam mieszka w bloku z PRLu, marzenie ludzi, co dziś mają po 70 lat, marzenie ludzi z wszczesnego PRLu o własnym M, gdzie w latach 90 zrobiła się patologia i trwa do dziś, gdzie na jednym piętrze mieszkasz z 5 innymi rodzinami, mając ich za ścianą, albo za drzwiami, jak tak idzie żyć!!!Zero prywatność, mieszkanie w małej klitce, brak założenia sobie ogrzewania podłogowego, uzależnienie od ciepłowni i gazowni, tak kiedyś mieszkała moja babcia, jak wyłączyli prąd, to nawet gazu nie było, bo nowe kuchnie gazowe bez prądu nie chodzą, często brak ciepłej wody, w zimie często zimne kaloryfery, aż się dziwię że ludzie chcą takie mieszkanie wynajmować, a nie coś swojego sobie wybudować i być niezależny choćby od ciepłej wody i ogrzewania, a w domku zawsze miejsce na agregat się znajdzie. Nie masz w życiu ambicji, aby się wybudować....Masz chyba żonę i dzieci, zrób to choćby dla nich.
Napisany przez ~drrwal, 13.06.2022 17:29
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.236.192.4 / ec2-34-236-192-4.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)