Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Nie da się ukryć, że odpowiedź Mietka jest po prostu żenująca. Powyższa wypowiedź powinna dać wielu do myślenia, że prezydencka bateryjka po prostu się wyczerpała. Po 15 latach na stołku używanie takich słów politykowi po prostu nie przystoi. Całkowity brak politycznej klasy, która pokazuje, że Kieca jako prezydent po prostu się skończył gdyż nie panuje nad emocjamji i idącą za nim krytyką. Realnie w perspektywie czasu będzie tylko jeszcze gorzej. Wypowiedź gawędziarza to typowe granie na emocjach i "skandaliczna" gra słów ;-) I tak samo jak powyżej z Mietkiem tak z gawędziarzem cała ta akcja pokazuje jak gawędziarz w imię politycznych interesów nie jest skłonny do współpracy. Lepiej przecież w pod urzędem zorganizować szopkę swojej głupoty. Dlaczego właśnie tak? Ponieważ pOseł umywa ręce od "osobistego dopilnowania procesu" i tu formalnie ma rację, ale zapomina o lobbowaniu za swoim rejonem na rzecz tego rejonu. Jak widać na załączonym obrazku współpraca na linii lokalny samorząd - senator/poseł to kpina z mieszkańców.
Napisany przez mhl999, 12.06.2022 23:44
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.236.192.4 / ec2-34-236-192-4.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)