Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

@dzbanyPiS - a dlaczego mają olać temat? Jak cię ktoś okradnie i jest szansa na odzyskanie 1/3 skradzionych rzeczy to się obrazisz i powiesz, że nic nie chcesz? Zacznijcie myśleć! Też się dałem na początku czarować przez dobrych pisowych wujków ale widzę, że to w dużej mierze ściema, tak samo jak ściemą jest to co mówi Pinokio. Popatrzcie na to co zafundowały nam Koleje Śląskie. Takich podwyżek cen biletów nie było od... ich powstania w 2011 roku. A przecież są pod kuratelą PiSowskiego marszałka i nie przejmują się ani inflacją ani tym, że podrożało paliwo, ani tym że ich misją miał być tani i sprawny przewóz pasażerów po całym województwie. Do Bohumina też nie chcą jeździć na zasadzie "NIE BO NIE"... Za PO był jednak większy porządek w województwie, a samorządy nie były zaskakiwane niczym. Od dawna uważam, że PiS może chciałoby dobrze ale... nie ma kadr do rządzenia.
Napisany przez Arteks, 30.05.2022 19:37
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.201.99.222 / ec2-44-201-99-222.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)