Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

tylko czemu grał głupa przez tyle miesięcy? jako strona bierze czynny udział w postępowaniu i może protestować na każdym etapie a nie dopiero po wydaniu decyzji.niech mu radni zrobię jakąś uchwałę , że rada gminy a tym samym mieszkańcy są przeciwni i że ma wykorzystać wszystkie prawne ścieżki by obronić gminę przed smrodem.trzeba ustalić kto wystąpił o decyzje środowiskową..tj Borbud czy PRD? jeśli PRD to czy ma prawo do tej działki ? jeśli PRD wystąpiło o tę decyzje środowiskową to Polowy ma konflikt interesów ( reprezentuje jedynego właściciela spółki czyli gminę Racibórz), tak na marginesie to Racibórz od kilku lat występuje w fatalnej roli,próbuje wciskać ościennym gminom smród, który musiał zlikwidować u siebie. swoją drogą to Polowy już zapomniał jak w kampanii wyborczej oznajmiał ,ze nie można ludzi truć instalacją do produkcji asfaltu? czy w Lubomi i Pietrowicach mieszkają ludzie pośledniejszego gatunku i im można smrodzić w imię interesu własnej miejskiej spółki?....
Napisany przez ~trauma34, 16.05.2022 16:33
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.223.3.251 / ec2-3-223-3-251.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)