Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Wpiszcie sobie na Google ten artykuł może jeden z drugim zrozumie jak dołożymy znów miliardów których nie ma i nie będzie dla zwykłych Polaków bo zostaną podzielone podwyżkami -------------wpisz >>>>>>>> Koszt wyborów to nic w stosunku do tego ,co wydamy na armię radnych ------------- te wysokie diety wielkie pieniądze za parę godzin których nie nazwał bym nawet pracą są na dodatek bez podatków .Przecież diety nie są jedynymi dochodami całej tej armii tylko małą rekompensatą , to jak nazwać te podwyżki i za CO ?,bo każdy pracujący wie ile pracuje się miesięcznie godzin i to niekiedy za wiele mniejsze pieniądze ,wstydu nie macie .Jakim człowiekiem trzeba być by nie widzieć jakie zarobki po opłaceniu podatku otrzymują ludzie ciężko pracujący cały miesiąc .Niestety to pokazało komu chodzi o dobro miasta i mieszkańców ,a komu tak naprawdę o swoją .... i wielkie pieniądze .Mnie nie jest wstyd za zemłę czy krzyżaka ,ale za tych wyborców którzy ich wybrali , którzy im powierzyli dobro Powiatu........
Napisany przez Objektywny, 26.11.2021 09:09
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.236.97.59 / ec2-3-236-97-59.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)