Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Piękny przykład dla młodych ludzi jak można nic nie produkować ? Nie narobić się, poświęcić kilka godzin w miesiącu a zarabiać kokosy ???? I co to za decyzja głosowania o podwyżkach dla siebie między sobą kto to wymyśla ? I kto powie że nie chce podwyżki , pewnie się dowiemy kto zagłosuje przeciw ? ???? Ciekawe kto wpadł NA TAK WSPANIAŁY POMYSŁ by zarabiać więcej od uczciwie pracujących po osiem godzin dziennie przez cały miesiąc ludzi . Proponował bym jeszcze by złotymi karocami byli dowiezieni na to głosowanie . Czy to nie my mieszkańcy wybraliśmy tych ludzi ? I czy to nie my mieszkańcy powinniśmy decydować o podwyżkach dla nich za EFEKTY ich pracy ????Gdzie jest tak że pracownik decyduje że ma zarabiać tyle ile będzie chciał ?I kiedy i ile ma otrzymać podwyżki ????? .Aż chciało by się zapytać , Co z tą Polską ????????????.....
Napisany przez Objektywny, 19.11.2021 16:47
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.236.97.59 / ec2-3-236-97-59.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)