Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Pierwsze pytanie jakie należy zadać to kto czyta gazetę wodzisławską - realnie redakcja nie ma żadnych badań w tym temacie. Drugie pytanie to czy czytają czy przeglądają. Co do wypowiedzi Kiecy to po prostu człowiek ten ma takie parcie na szkło, że będzie bronił swojej tuby propagandowej rękami pani rzecznik zwanej w tym wypadku naczelną gazety. Pani rzecznik kasuje za w/w funkcję 12 czy 15tys rocznie choć pracy za wiele nie ma. Ot dodatek to pensji urzędnika. Dlatego również go będzie bronić i jeszcze parę pochwalnych tekstów o Mietku się pojawi. Wszystko też pasuje, bo najpewniej robi się to w godzinach pracy w urzędzie. Czyli 2 piecznie na jednym ogniu, w jednym czasie. Najbardziej jednak rozbawił mnie fakt, że osoby 65+ zostaną pozbawione informacji. Otóż nie bo czas nie stoi w miejscu i dziś wiele z tych niby "wykluczonych cyfrowo" korzysta z internetu czy poczty internetowej. Może 20 lat temu byłby to jakiś argument ale dziś odchodzi on do lamusa. Może 65+ nie radzi sobie tak sprawnie z internetem ale dają radę. Osoby takie jakby nie patrzeć mają rodziny, które mają bieżący kontakt z nimi. Papierowa wersja gazety nie sprawi tutaj cudu. Nie jest też uzasadnione wydawanie gazety w takim nakładzie Inna sprawa, że tak ważne komunikaty dla życia 65+ wypływające z urzędu powinny być umieszczane na stronie miejskiej.
Napisany przez mhl999, 26.10.2021 22:06
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.200.168.16 / ec2-44-200-168-16.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)