Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

@conqueror - myślę, że to wynika albo z jakieś niebywałej zaściankowości albo frustracji. Bo nawet ta dyskusja uzmysławia, że niektórzy chcą budować prestiż miasta na... zrzutkowym browarze i hejcie na sąsiadów. Zamiast wykorzystać takie wady miasta do tego aby próbować coś z tym robić. @ja11 - moim zdaniem Jastrzębie w Polsce jest znane tylko z tego, że jest największym miastem bez kolei. Co do sportu to w każdym mieście znajdziesz jakieś specjalizacje, a kopalnie są nawet w tak małych miejscowościach jak Brzeszcze czy Pawłowice. Warto również zwrócić uwagę, że górnictwo jest już w fazie schyłkowej. To z czego się normalne miasta szczycą to np. architektura, centra, rozwój turystki, rewitalizacje - a tego przecież w Jastrzębiu nie można uświadczyć. @ciuf-ciuf - no nie bądź zabawny. Jak problem komunikacyjny jest rozwiązany jak na razie nie wiadomo kiedy pociągi wrócą, w jakiej formie i czy w ogóle... Z prawdziwych miast pociągi nigdy nie zniknęły, a kolej święci triumfy i przewozi co raz więcej pasażerów. @bezproblemu - jestem bardzo zaradny ale podałem przykład jak fatalna komunikacja spowoduje brak zainteresowania tą inicjatywą mieszkańców regionu podobnie zresztą jak "żelazny szlak". Miejsce bez dobrej komunikacji nie istnieje na mapie atrakcji regionu.
Napisany przez Arteks, 19.06.2021 23:09
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.238.204.167 / ec2-3-238-204-167.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)