Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Regulamin awansów i spadków w sezonie 2019/2020 Podokręgu Racibórz § 1 1. Klasa A w sezonie 2020/2021 będzie składała się z jednej grupy liczącej 16 drużyn. 2. Klasa B w sezonie 2020/2021 będzie składała się z jednej grupy liczącej 16 drużyn. § 2 Klasa A 1. Do klasy okręgowej awansuje mistrz i wicemistrz klasy A. Dopuszcza się możliwość zastąpienia ww. drużyn przez zespół, który zajmie 3 miejsce w tabeli klasy A. 2. Do Klasy B spadają drużyny, które zajmą ostatnie miejsce w tabeli. 3. Liczba drużyn objętych spadkiem może ulec zmianie, w zależności od liczby drużyn spadających z Klasy Okręgowej, do skompletowania 16 zespołów (nieunikniony spadek co najmniej 1 zespołu) § 3 Klasa B 1. Do Klasy A awansuje mistrz i wicemistrz Klasy B. 2. Dopuszcza się możliwość zastąpienia mistrza lub wicemistrza przez zespół, który zajmie trzecie miejsce w tabeli Klasy B. 3. Jeżeli z Klasy Okręgowej nie spadnie żadna drużyna z Podokręgu Racibórz, wówczas do Klasy A awansuje również drużyna, która zajmie 3 miejsce. 4. Do klasy C spada drużyna, które zajmie ostatnie miejsce w tabeli. 5. Liczba drużyn objętych spadkiem może ulec zmianie, w zależności od liczby drużyn spadających z Klasy A, do skompletowania 16 zespołów (nieunikniony spadek co najmniej 1 zespołu)
Napisany przez ~Przeczytajjedenzdrugim, 20.05.2020 21:34
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.235.78.122 / ec2-3-235-78-122.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)