Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Panie Mateuszu dziwię się że chcę Pan takie wartości krzewic za pomocą biznesu, mógł się Pan zająć mecenarstwem i bezpośrednio pomagać a nie przez wartości których w chrześcijaństwie brak robić kolejne pieniądze. Powiem Panu że nie wątpię w Pana wartości ale dla mnie chrześcijaństwo nie potrzebowało by franczyzy do krzewienia wartości jeśli by tymi wartościami bylo przepelnione. Dobrze wiemy po co ludzie stworzyli wiarę i dobrze Pan wie że problemy rozwiązują pieniądze a duchowe sprawy a raczej to co dzieje się w naszej głowie w dużej mierze wywołują inni ludzie. Więc jeśli ziarno spadnie na zyzna ziemię to wyrośnie, w naszych realiach niestety pasterz zamiast dbać to wyzyskuje swoje stado a jak mu któraś owca zbędna to najlepiej kopnac w d... Może na końcu jest trochę goryczy ale Panie Mateuszu znam życie i ludzi i do mnie to nie przemawia ale politycznie w dzisiejszych czasach dobrze się wpisuje. Mam nadzieję że miasto skorzysta z projektu zabudowy a u długosza ale nie sprzeda terenu dla Eko Okien bo to kolejny dil polityczny. Pozdrawiam i na koniec niech Pan pamięta gdzie Pan znalazł spokój... I dlaczego tam.
Napisany przez ~Wiem, 26.06.2019 15:34
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.238.204.167 / ec2-3-238-204-167.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)