Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Bardzo dobry temat,Rybnik jest juz tak wyzyłowany jesli chodzi o parkowanie,nigdzie nie mozna sie zatrzymac wszedzie łupią szarego człowieka opłatami za parking,lub nasyłają straz miejską,nawet w sobote na terenie publicznym,czyli społecznym płaci sie za parkingi od rana,co jest niezgodne z prawem.A juz skandalem jest pobieranie haraczu od ludzi chorych i ich rodzin,którzy cierpiąc zmuszeni są odwiedzic odległy od Rybnika szpital wojewódzki WSS3.Mimo rozległej przestrzeni publicznej celowo tam tak skonfigurowano teren by bezpłatnie mozna było zaparkowac.Chory człowieku pomimo ze cierpisz nie ma dla ciebie litosci,albo płacz i płac chorendalne opłaty za parking,albo czeka cie mandat.Litosciwie wspaniałomyslni zafundowali ci tam pół godziny bezpłatnego parkowania ale co za te pól godziny załatwisz w tak wielkiech przestrzeni i molochu to juz Twoja sprawa.Ale miało byc lepiej i władze robią wszystko by uprzyjemnic tobie zycie nawet w trudnych dla ciebie chwilach.
Napisany przez ~jkk, 30.03.2017 00:23
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.239.6.58 / ec2-3-239-6-58.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)