Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Wasi ojcowie przez wszystkie wieki klękali na przyjęcie Komunii Św., podczas wielu części Mszy Świętej: od Święty Święty Święty aż do Ojcze nasz, od Baranku Boży do zakończenia Komunii Św., na Boże Błogosławieństwo rozważając Mękę i Śmierć Pana Jezusa podczas każdej Mszy Świętej. A co wyście zrobili? Daliście sobie wyprostować wasze kolana przed Majestatem Boga Najwyższego, w postawie pychy. Upadnij na kolana ludu czcią przejęty... Odrzuć modernistyczne błędy heretyczne, które tak trawią od wewnątrz Kościół Święty Rzymsko-Katolicki, aby go zniszczyć naszymi rękami - wierzących. Przestrzegam: Każdy kto trwa w sposób świadomy w herezji i nadal pomimo upomnień dalej postępuje jak heretycy i zwiedzeni przez ich zgubną ideologię nauki kapłanów rozszerzających te herezje jest ekskomunikowany mocą wiążącą samego prawa, której nikt nie musi nam jej ogłaszać. Kto zgłębi problem zgubnego modernizmu w Kościele Świętym zrozumie. Trwajmy mocno w wierze świętej katolickiej naszych ojców i nie dajmy się zwieść heretycznemu zgubnemu modernizmowi. Nie wstydź się klękać. Broń swojej wiary. Czy Syn Człowieczy gdy przyjdzie znajdzie jeszcze wiarę? Odpowiedź może okazać się dla wielu z nas niestety zaskakująco tragiczna.
Napisany przez wierzący, 19.06.2014 23:11
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 3.238.72.180 / ec2-3-238-72-180.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)