Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Jestem pozytywnie zdumiony postawą Rady Gminy Świerklany dla których pełen SZACUNEK!!! Mrowiec nie tylko że jest niekompetentnym wójtem to jeszcze nie potrafił swoich decyzji racjonalnie przedstawić w mediach tylko bredził coś o tym, że kursów jest dużo do Rybnika. Ale nie brał pod uwagę, że do autobusu ZTZ może wejść legalnie nawet 100 osób, a do prywatnego busika 15... Nie brał też pod uwagę tego, że ktoś kto ma miesięczny ZTZ może swobodnie poruszać się po Rybniku, a busikiem ludzie dojadą tylko do centrum. Ignorował również seniorów którzy mają darmowe przejazdy i młodych ludzi którzy w autobusach ZTZ mają zniżki. Gdybym miał zrobić taką listę najgorszych wójtów, burmistrzów, prezydentów w naszym subregionie to ze smutkiem stwierdzam, że Mrowiec miałby tam "zaszczytne" miejsce obok prezydenta Żor i burmistrza Pszowa. Po cichu liczę, że mieszkańcy nie wybiorą już takich miernot które nie tylko że działają na szkodę swoich miejscowości ale również psują je pod kątem wizerunkowym. W Gaszowicach, Jejkowicach i innych gminach do głowy nie przyszłoby nikomu aby ograniczać komunikację dla swoich mieszkańców w sytuacji kiedy jest to bardzo ważny argument na rzecz zamieszkania w nich. Dla młodych ludzi brak komunikacji z miastem to brak rozwoju w wielu dziedzinach życia (rozrywka, zainteresowania, sport, dobre szkoły itd). Szczególnie młodzi i seniorzy mogą odetchnąć z ulgą...
Napisany przez Arteks, 07.01.2014 11:00
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 44.201.68.86 / ec2-44-201-68-86.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)