Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

sędza był słaby faktycznie. ale ludzie zastanówcie się co piszecie. "mecz, który można było wygrać". kto był na meczu ten widział, że do przerwy Czaniec mógł prowadzić przynajmniej 3-0. karnego dla Unii moim zdaniem nie było siedziałem dokładnie na wysokości tego zdarzenia i zawodnik Czańca czysto wybił piłkę. Po przerwie przewaga Czańca nadal była niepodważalna i tak naprawdę gdyby wykorzystali połowę tych okazji które mieli to powinni strzelić przynajmniej 8 goli. Unia zdobyła dwie pierwsze bramki po ewidentnych błędach obrony lidera co nie powinno się tak klasowym obrońcom zdarzyć, ale cóż mecze Unii z Czańcem zawsze były pełne emocji (warto zaznaczyć, że dwóch ostatnich trenerów Czańca traciło pracę po porażkach właśnie z Unią). Podsumowując w Czańcu mogą się cieszyć że słabszy dzień obrońców przyszedł w meczu z takim rywalem, bo z gry LKS miał mecz pod kontrolą przez 85 minut (poza 5 minutami kiedy Unia strzeliła dwa gole), natomiast obserwując ten mecz z boku to mogła być ostatnia konfrontacja między tymi drużynami w Raciborzu, chyba że coś się na wiosnę odmieni w Unii czego im jak najbardziej życzę. PozdRawiam
Napisany przez ~obiektywny, 07.11.2011 08:40
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 34.239.154.240 / ec2-34-239-154-240.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)