Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zgłoś komentarz do moderacji

Następujący komentarz zostanie przekazany do moderacji:

Najlepiej jakby wszyscy znawcy i eksperci piłki nożnej w Raciborzu zamknęli się i najlepiej nie udzielali się w temacie "piłka nożna". Bo większość z was co piszą te idiotyczne komentarze nigdy w życiu nie grali w piłkę. A jak już to są to grajkowie osiedlowi tzw orlikowcy . A potem wymądrzają się jak to oni wspaniale nie graja w piłkę i czego to oni nie wiedza na temat piłki. A w Raciborzu jest wiele znawców i ekspertów, można ich spotkać na stadionie przy ulicy srebrnej gdy gra unia i nie tylko tam. A jak unia przegra to wtedy zazdrośni eksperci siadają przed komputer i omal ich nie rozerwie pisząc idiotyczne komentarze nie wiedząc co w ogolę piszą. Najlepiej niech każdy pilnuje swojego nosa 1946 bo ty to jestes jednym z tych którzy piszą beznadziejne komentarze. nie umiesz przegrywac , zżera cie zazdrość i tyle. Koniec tematu.
Napisany przez ~ekspert 6491, 31.07.2011 14:50
W powodzie zgłoszenia wpisz jak najwięcej informacji. Możesz pozostawić do siebie numer kontaktowy.

Wysyłając zgłoszenie, zgadzasz się z postanowieniam regulaminu dotyczącymi zbierania, przechowywania oraz przetwarzania danych.
Twoje zgłoszenie zostaje wysłane z adresu IP: 18.208.187.128 / ec2-18-208-187-128.compute-1.amazonaws.com
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)