Konsument
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poszła na hennę, wróciła do domu i przeżyła szok. "Wyglądałam jak kozak ruski!"

Redakcję Nowin odwiedziła 85-letnia raciborzanka. Kobieta jest zszokowana tym, jak potraktowano ją w jednym z salonów kosmetycznych w Raciborzu.

Poszła na hennę, wróciła do domu i przeżyła szok. "Wyglądałam jak kozak ruski!"
Raciborzanka ma przykre doświadczenia z jednym z salonów kosmetycznych. Zdjęcie ilustracyjne (Freepik).
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Raciborzanka chciała zrobić hennę brwi. - Przyszłam, zamknęłam oczy, po wszystkim przyszło do płacenia. 40 złotych. Spytałam, dlaczego tak drogo, bo przecież wszędzie wkoło kosztuje to 20 złotych. Wtedy ta młoda kobieta zaczęła na mnie krzyczeć, że nie mam pojęcia, ile ona płaci za prąd itd. - relacjonuje raciborzanka.

Starszą kobietę bardzo zraniło to, że nakrzyczano na nią bez powodu - Na nikogo nie wolno krzyczeć, ale gdy młodsza osoba krzyczy na starszą jest tym bardziej przykro - podkreśla w rozmowie z Nowinami.

Na tym jednak nie koniec kłopotów raciborzanki. Seniorka wróciła do domu, spojrzała do lustra i drugi raz zachciało jej się płakać. Co się stało? - Brwi były zafarbowane, ale nie przycięte. Wyglądałam jak kozak ruski! - żali się Nowinom 85-letnia kobieta.

Raciborzanka poszła do innych salonów kosmetycznych w okolicy centrum Raciborza. Nie dość, że ceny były tam niższe, to jeszcze obejmowały strzyżenie brwi. Na szczęście trafiła tam na bardziej przyjazną obsługę.

Kobieta chce zachować anonimowość. Nie zależy jej również na napiętnowaniu tego konkretnego salonu kosmetycznego. - Proszę tylko, żebyście o tym napisali, żeby uczulić inne starsze osoby, aby zawsze pytały się o cenę usługi i co wchodzi w jej zakres, bo mogą się nieprzyjemnie rozczarować - kończy.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
wieje_halny 25.01.2022 11:06

Wiek rzeczywiście do pozazdroszczenia, ale w tej sprawie nie ma nic do rzeczy.

~Rufi (5.184. * .185) 25.01.2022 10:28
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem