Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wieżę widokową na budowie Zbiornika starosta zbuduje sam

Szefowie RZGW stanowczo stwierdzili dziś, że wieży widokowej na placu budowy nie będzie. - Przecież to się aż prosi o nieszczęście - ocenili pomysł starosty raciborskiego podczas konferencji prasowej.

Wieżę widokową na budowie Zbiornika starosta zbuduje sam
Augustyn Bombała z RZGW (w środku): wieży widokowej nie będzie na placu budowy zbiornika

Adam Hajduk uważa, że ustawienie wieży widokowej od strony Brzezia, z której będzie można śledzić postępy na budowie Zbiornika Racibórz, jest warte rozważania. Namawia do tego pomysłu RZGW i Bank Światowy, a pieniądzy na inwestycję radzi poszukać np. w firmie Dragados budującej obiekt.

Augustym Bombała szef projektu w RZGW skomentował dziś dziennikarzom propozycję starosty. - Mamy postawić wieżę, zaprosić tam ludzi a wokół jeździć będą ogromne ciężarówki? Ich kierowcy mają uważać na tłumy pieszych? - dziwił się propozycji Adama Hajduka. Przekazał, że wieża widokowa nie pojawi się na placu budowy. - Z tego co wiem, starosta chce zbudować wieżę ze środków powiatu, w innym miejscu - dodał Bombała.

Zbiornik Racibórz Dolny: budowa zakończona 95 wiadomości, 230 komentarzy w dyskusji, 830 zdjęć, 1 film

Ludzie

Adam Hajduk

inspektor ds. inwestycji w gminie Rudnik, były Starosta Raciborski

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
mat 20.02.2014 21:53

Najlepiej na widoku :)