Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gimnazjum gościło obcokrajowców

Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Jejkowicach nawiązało współpracę z włoskimi i hiszpańskimi szkołami w ramach programu Comenius.

Gimnazjum gościło obcokrajowców

Materiał wideo:

Delegacja nauczycieli z Włoch i Hiszpanii odwiedziła szkołę w Jejkowicach, aby omówić najważniejsze kwestie współpracy i stworzyć program działań. Delegaci zostali przywitani przez władze gminny i uczniów, którzy zaprezentowali prezentacje multimedialne o szkole i naszym regionie. W czwartkowe przedpołucnie delegacja obejrzała także występy wokalne i taneczne uczniów.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~-.- (195.20. * .227) 13.06.2012 19:37
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

@ leo- o.O To nie było zbyt mądre. I wcale nie ma tam nic takiego. Szkoła jak każda inna...

~:) (83.10. * .168) 30.10.2011 13:14
oceniono 9 razy
9
Zgłoś

leo chyba pomyliłeś Jejkowice z twoim domem... a lamperie to świetne rozwiązanie dla szkół choćby dla tego że nie wszyscy uczniowie szanują mienie szkolne.Mazaki są łatwo zmywalne na lamperiach :p. Brawo dla gimnazjum wiele się przy tym napracowali i opłacało się! :)

~Obecny duchem;) (95.51. * .66) 29.10.2011 21:18
oceniono 5 razy
5
Zgłoś

leo..."wiocha"górą,lamperie lamperiami...liczy się pomysł i chęć współpracy;) JESZCZE RAZ BRAWO!!!

~Podpisz się... (79.124. * .10) 29.10.2011 21:06
oceniono 5 razy
5
Zgłoś

oj leo, te kanki z mlekiem to twoje były? zapomniałeś zabrać wracając z pola?

~... (188.137. * .168) 29.10.2011 14:08
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

No, komentarz ~leo bardzo zabawny :). A taki projekt, to super sprawa. Cieszę się, że w naszej okolicy w końcu coś takiego się dzieje ;). Pozdrawiam

~Ania (178.235. * .223) 29.10.2011 13:33
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

haha, ale śmieszny komentarz pod spodem! Ludzie to mają poczucie humoru! :D A tak ogólnie, to super sprawa! BRAWO!

~leo (31.61. * .76) 29.10.2011 12:00
oceniono 10 razy
-8
Zgłoś

Czy was pomyliło ludzi z zagranicy do SRB zapraszacie ? nieźle sie naoglądali tej wiochy jaka tam jest lamperie na scianach hahah pewnie jeszcze kanki z mlekiem stały przed budynkiem podobno przeżyli szok wyjechali i nigdy tu nie wrócą !

Pokaż więcej