Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski sztab WOŚP Zarejestrowany. Siedziba w „Korfantym”

Jastrzębski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zarejestrowany. Po raz kolejny będzie mieścił się w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego. 

Jastrzębski sztab WOŚP Zarejestrowany. Siedziba w „Korfantym”
Finał dla wszystkich - małych i dużych - takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP.

Materiał wideo:

Stowarzyszenie „Z Korfantym w przyszłość…”, działające w Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, jest organizatorem 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jastrzębiu-Zdroju. Szefem sztabu po raz kolejny został Jarosław Potępa. Na stronie Fundacji WOŚP Jerzego Owsiaka sztab został zapisany pod numerem 4182.  

 - Cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP to zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nieokreślonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować - informuje Fundacja WOŚP.

Finał dla wszystkich - małych i dużych - takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opiera się na aktywności wolontariuszy, dlatego już ruszyła ich rekrutacja. Każdy, kto będzie chciał zagrać w orkiestrze Jurka Owsiaka na terenie Jastrzębia-Zdroju może zarejestrować się online. Jak to zrobić?

Jak zostać wolontariuszem?

Na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl znajduje się lista sztabów, do których można zgłosić się za pośrednictwem bazy wolontariuszy WOŚP. Po wysłaniu zgłoszenia należy potwierdzić swoje dane, które zostały wpisane do formularza. Sztab skontaktuje się z kandydatem w celu ich potwierdzenia.  Wolontariuszem może zostać osoba niepełnoletnia, ale do 16 roku życia, może kwestować tylko pod opieką dorosłych.

Program jastrzębskiego finału WOŚP nie jest jeszcze znany. Wiadomo, że wolontariusze, jak w ubiegłych latach, wyruszą z Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego, gdzie powrócą w celu rozliczenia się z pieniędzmi.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].