Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

EURO-MIX – z nami remont pójdzie gładko - kleje i tynki na medal

P.P.H.U. „EURO-MIX” Sp. z o.o. to producent chemii budowlanej. W naszym asortymencie znajduje się obecnie ponad 30 produktów, między innymi: kleje do glazury, tynki, zaprawy, szpachlówki, gładzie, system ocieplania ścian na styropianie, preparaty gruntujące, hydroizolacje, farby.

EURO-MIX – z nami remont pójdzie gładko - kleje i tynki na medal

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe EURO-MIX Sp. z o.o. zostało powołane do życia 23 listopada 1992 roku, kiedy to podpisano, w formie aktu notarialnego, Umowę Spółki z udziałem kapitału austriackiego. Po kilku latach działalności spółka była już wyłącznie z polskim kapitałem Celem powołania firmy była produkcja suchych zapraw budowlanych. Od 2007 roku spółka uruchamia również produkcję mokrą – gotowych do użycia produktów. Od 2001 roku nasza działalność na rynku chemii budowlanej jest coraz bardziej doceniana, zdobywamy systematycznie kolejne nagrody i wyróżnienia, m.in. Czarny Diament, Liga 5, Gazele Biznesu czy Gepardy Biznesu. Tajemnicą naszego sukcesu są ludzie – cały zespół EURO-MIXu, który wytrwale dąży do osiągania coraz bardziej ambitnych celów.

HURTOWNIA EURO-MIX, czyli hurtownia materiałów budowlanych powstała przy zakładzie produkcyjnym EURO-MIX w 1997 roku. Oferujemy pełen asortyment własnych wyrobów, a także wyroby innych, wiodących w branży producentów materiałów budowlanych.

Godziny otwarcia HURTOWNI EURO-MIX:
poniedziałek – piątek: 6.00 – 17.00
sobota: 7.00 – 13.00

P.P.H.U. „EURO-MIX” Sp. z o.o.
44-240 Żory, ul. Boczna 6
http://euromix.com.pl/
Sekretariat: 32/4359099, biuro@euromix.com.pl
Dział Sprzedaży (dla Firm): 32/7340531, sprzedaz@euromix.com.pl
Hurtownia (sklep stacjonarny): 32/7340496, 32/7340497, hurtownia@euromix.com.pl

 

Prezentacja pochodzi z historycznego wydania Nowin Żorskich, opublikowanych z okazji 750-lecia założenia Żor. Unikatowa gazeta zostanie umieszczona w kapsule czasu 11 listopada 2022 roku przy ul. Klimka w Żorach.

Więcej o evencie złożenia kapsuły tutaj: https://www.nowiny.pl/tag/kapsula-2022