Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tower School of English uczy na żorskim rynku już od 2002 r.

Zawsze lubiliśmy podróżować i pomyśleliśmy, żeby zaprosić lektorów z całego świata, aby uczyli j. angielskiego i przybliżali swoje kraje naszym uczniom w Żorach.

Tower School of English uczy na żorskim rynku już od 2002 r.

I tak zatrudniliśmy ponad 70 native speakerów, którzy nauczyli kilka tysięcy słuchaczy w 3 szkołach (+ Katowice i Jastrzębie)

Naszym lektorem od ponad 9 lat jest m. in absolwent Oxford University - Gareth z UK, a w tym miesiącu dołącza 3 nowych lektorów.

Nauczymy Cię mówić po angielsku. W tym roku również j. hiszpański.

Już w listopadzie zapraszamy na lekcje do nowiutkich, świeżo wyremontowanych sal na I piętrze kamienicy na Rynek 4.

Ewa i Piotr Dyrda z Żor.

tel. 32 4752216

www.towerschool.pl

Zdjęcie z 2002 r i nasi pierwsi lektorzy: Shazleen z Australii i Jake z Kaliforni, USA.

Prezentacja pochodzi z historycznego wydania Nowin Żorskich, opublikowanych z okazji 750-lecia założenia Żor. Unikatowa gazeta zostanie umieszczona w kapsule czasu 11 listopada 2022 roku przy ul. Klimka w Żorach.

Więcej o evencie złożenia kapsuły tutaj: https://www.nowiny.pl/tag/kapsula-2022