Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Eko-Okna z nową kampanią. Pracownicy na billboardach

W regionie pojawiły się billboardy zachęcające do pracy w Eko-Okna S.A. Widać na nich pracowników prezentujących konkretne korzyści, jakie daje im pracodawca.

Eko-Okna z nową kampanią. Pracownicy na billboardach
Dobór osób na billboardy nie był przypadkowy. Darmowy transport promuje Ewa Wolniak, kierowczyni firmowego autobusu.

Na banerach można zobaczyć osoby pracujące w firmie, które postanowiły wesprzeć swojego pracodawcę w zachęceniu mieszkańców regionu do podjęcia pracy w kornickiej fabryce stolarki. – To miłe, kiedy jadę do pracy i widzę siebie na banerach, a znajomi, którzy też je widzieli, wysyłają mi pozytywne wiadomości – mówi Bartłomiej Mielnik, koordynator działu standaryzacji wizerunku.

Kampania wymienia benefity, m.in darmowe dojazdy, bony urodzinowe, becikowe i wyprawki dla dzieci, przyzakładowe przedszkole, różne dodatki finansowe i stołówki. Firma dopłaca do zakupu paliwa, karty MultiSport, czy nawet posiłków. – W naszej firmie działa 8 stołówek, a dania są przygotowywane na miejscu. W bogatym menu każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Joanna Chryczyk, kierownik gastronomii w Eko-Okna S.A.

Miłosz Szostak

Materiał informacyjny partnera

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Badtimes (93.179. * .78) 25.11.2022 20:04

Są już pierwsze ofiary spowolnienia w gospodarce. Czterodniowy tydzień pracy nie przyniósł efektów. Producent okien Velux rozpoczął redukcję etatów w zakładach w Gnieźnie i Namysłowie.
Nawet 200 osób może zostać zwolnionych.

~lolxdLol (37.109. * .81) 25.11.2022 18:40
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Tylkopytam (87.101. * .96) 05.10.2022 23:36
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~Osiemgwiazdek (5.173. * .146) 05.10.2022 22:14

Muszą budować mieszkania żeby te okna gdzieś wsadzić :))))))

~Rack (46.204. * .104) 05.10.2022 22:05

" kierowczyni" - nowy słowotwór :/

mhl999 05.10.2022 22:02

podziwiam optymizm

~mandaryn (188.137. * .64) 05.10.2022 21:45
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@mhl999 to łatwo wyjaśnić niestabilnością załogi. Prawdopodobnie dużo osób po jakimś okresie czasu się zwalnia i ciągle trzeba uzupełniać braki.

mhl999 05.10.2022 21:23

dziwne, że w dobie kryzysu w europie ekookna chcą zatrudniać. redukcje lub zamrożenie wynagrodzeń są niemal pewne.