Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Urząd Stanu Cywilnego zmienia godziny pracy

Jeśli wybierasz się w najbliższym czasie do Urzędu Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju, zapoznaj się z jego zmienionymi godzinami pracy.

Jastrzębski Urząd Stanu Cywilnego zmienia godziny pracy

Nowe godziny obsługi interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Jastrzębiu-Zdroju od 3 października 2022 roku:

  • Poniedziałek - 7.30 do 15.00
  • Wtorek - 8.30 do 15.00
  • Środa - 8.30 do 15.00
  • Czwartek - 8.30 do 17.00
  • Piątek - 8.30 do 14.00

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 30.09.2022 09:27

~armagedon

100/100

~armagedon (89.64. * .109) 29.09.2022 13:17

Tak ...do 15-tej bo pózniej wiedżma wyłącza oświetlenie i urzedasy by mieli ciemno...a mieszkancy mogą robić zakupy itp. w ciemnościach !!! Hetmanka opuść już to miasto..dość szkody tu narobiłaś !!!