Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Firma z Żor zapłaci za wymianę kotłów węglowych rybniczan. Wnioski o wsparcie można składać już od 28 wrześnika

Extral Aluminium Sp. z o.o. wesprze rybniczan w wymianie kotła węglowego na gazowy. Wysokość wsparcia to nawet 15 000 zł.

Firma z Żor zapłaci za wymianę kotłów węglowych rybniczan. Wnioski o wsparcie można składać już od 28 wrześnika
Zdjęcie poglądowe, Unsplash.

Extral Aluminium Sp. z o.o., to inwestor, który kupił teren w Rybniku. Dokładnie 21 czerwca podpisany został akt notarialny sprzedaży nieruchomości położonych na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w Rybniku. Był to efekt rozstrzygniętego 27 maja br. przetargu nieograniczonego.

Wspomniana firma zajmuje się produkcją profili aluminiowych i komponentów dla klientów w całej Europie.

Teraz firma ogłosiła, że pomoże mieszkańcom Rybnika w wymianie kotłów węglowych na gazowe. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania puli, która obejmie około 30 wymian kotłów. Ze szczegółowymi zasadami można zapoznać się w ogłoszeniu o naborze.

Wnioski można składać od 28 września, w formie pisemnej w każdą środę i piątek w godz.16.00 – 17:30 w punkcie halo! Rybnik przy ul. Sobieskiego 20. 

Pomoc mieszkańcom zostanie udzielona w ramach przygotowań planowanego postępowania kompensacyjnego, o którym mowa w art. 225-228 ustawy Prawo ochrony środowiska. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~desperados (195.254. * .200) 26.09.2022 16:50

Kotły gazowe ... hmmm ... chyba nie skorzystają