Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisław Śl.: Ulica Grodzisko będzie nieprzejezdna

Uwaga kierowcy. Szykują się utrudnienia w ruchu. Jutro i być może w sobotę nieprzejezdna będzie ul. Grodzisko w Wodzisławiu Śl.

Wodzisław Śl.: Ulica Grodzisko będzie nieprzejezdna
- Z uwagi na szeroki zakres prac utrudnienia mogą potrwać do soboty do godzin południowych. Za utrudnienia przepraszamy - przekazuje Wojciech Raczkowski ze Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. (fot. Agnieszka Kaźmierczak)

Już jutro (23.09) ul. Grodzisko w Wodzisławiu Śl. będzie nieprzejezdna. Utrudnienia związane będą z planowanymi na ten dzień robotami bitumicznymi. - Z uwagi na szeroki zakres prac utrudnienia mogą potrwać do soboty do godzin południowych. Za utrudnienia przepraszamy - przekazuje Wojciech Raczkowski ze Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.

Przypomnijmy, że prace remontowe w ciągu drogi powiatowej nr 5018S, czyli ul. Grodzisko rozpoczęły się 5 września. W ramach zadania zmodernizowany zostanie odcinek o długości prawie półtora kilometra. Oprócz wymiany nawierzchni zaplanowano wykonanie nowego przepustu drogowego, odtworzenie istniejących zjazdów, poboczy oraz wykonanie oznakowania poziomego. Wykonawcą inwestycji jest wyłoniona w przetargu firma Auto Trans Asfalty z Gierałtowic. Koszt inwestycji to ponad 1,5 mil zł i zostanie sfinansowany z budżetów Powiatu Wodzisławskiego i miasta Wodzisław Śl.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].