Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Rybniku rusza sezon grzewczy

Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa poinformowała, że od poniedziałku kaloryfery nie będą zimne.

W Rybniku rusza sezon grzewczy
W mieszkaniach rybniczan zrobi się cieplej / fot. ilustracyjne

Tegoroczny wrzesień zapamiętamy raczej jako zimny i deszczowy. Mieszkańcy rybnickich osiedli nie muszą się już jednak martwić sytuacją na zewnątrz.

Informujemy, że rozpoczęcie sezonu grzewczego 2022/2023 na zasobach Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej nastąpi w dniu 19 września 2022 r. (poniedziałek). Prosimy użytkowników lokali o maksymalne odkręcenie zaworów termostatycznych przy grzejnikach na czas rozruchu instalacji c.o. w celu jej odpowietrzenia

- przekazała RSM w komunikacie na swojej stronie internetowej.

Prognozy przewidują, że do piątku maksymalne temperatury w ciągu dnia to 13 stopni, w weekend będzie cieplej, w niedzielę nawet do 18 stopni, ma być jednak deszczowo.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].