Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mężczyzno – badaj się! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia

Prawdziwy mężczyzna dba o swoją męskość, także w kontekście zdrowia. Jak wyglądają męskie badania? Czy zawsze wiążą się z pokonywaniem wstydu? Jakie badania możemy wykonywać sami? Kiedy powinniśmy zacząć odwiedzać lekarza? Tego wszystkiego dowiecie się z kolejnego artykułu.

Mężczyzno – badaj się! Materiał informacyjny Ministerstwa Zdrowia

Poniżej przeczytasz dwunasty - ostatni z serii artykułów, które publikowaliśmy przez 12 tygodni na portalu Nowiny.pl. Wystarczy kliknąć link i ściągnąć artykuł.

Dbaj o zdrowie po męsku odc. 12.pdf

Abstynencja pozwala zapobiegać nowotworom_odc. 11.pdf

Dlaczego nowotwory lubią palaczy_odc. 10.pdf

Gorzki smak cukru_odc. 9.pdf

Wyprzedzić raka. Badania profilaktyczne ratują życie_odc. 8.pdf

Dieta i ruch w walce z rakiem_odc. 7.pdf

Cytologia ratuje życie_odc. 6.pdf

Piersi pod kontrolą_odc. 5.pdf

Zadbaj o zdrowie jelit_odc. 4.pdf

Zbadaj skórę jesienią_odc. 3.pdf

Panowie z prostatą nie ma żartów_odc.2.pdf

Jak uniknąć nowotworu_odc.1.pdf

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.planujedlugiezycie.pl 

 #PlanujęDługieŻycie #NSO #EuropejskiKodeksWalkizRakiem


Kampania społeczna „Planuję długie życie” realizowana w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020-2030, finansowana ze środków Ministra Zdrowia.

Materiał zewnętrzny