Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Samochód dachował na Podhalańskiej

W poniedziałkową noc doszło do dachowania samochodu ma ulicy Podhalańskiej. Kierowca miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Samochód dachował na Podhalańskiej

Kierujący oplem wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i dachując, uderzył w drzewo.

-Na szczęście nikt nie został ranny. Okazało się, że 27-letni kierowca opla był nietrzeźwy. Jastrzębianin miał w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu, w trakcie badania bardzo agresywny. Ponadto, po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Samochód nie posiadał ważnych badań technicznych, ubezpieczenia OC. Pojazd został odholowany na strzeżony parking. Kierowca za kierowanie bez uprawnień i pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem. Do więzienia może trafić nawet na dwa lata.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Miś (89.64. * .139) 12.01.2022 17:10

Sprawdzić czy nie ksiądz.

~Max (83.30. * .161) 12.01.2022 10:02

Brak słów brak słów!!!!

~kinik (81.200. * .162) 12.01.2022 09:05

Za taki numer to przyklasnąłbym karze z 50 tyś zł i dwa lata przymusowej pracy przy opiece nad ofiarami wypadków drogowych. W razie odmowy, cztery lata odsiadki wśród takich samych debili jak on.