Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybiorą zadania Funduszu Sołeckiego. Sprawdź harmonogram zebrań z mieszkańcami jastrzębskich sołectw

Od 29 sierpnia do 2 września 2022 r. odbędą się zebrania z mieszkańcami jastrzębskich sołectw. Zebrania Wiejskie zwołuje się celem wyboru zadań do realizacji w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2023 oraz przedstawienia sprawozdań z działalności Rad Sołeckich i Sołtysów za rok 2021.

Wybiorą zadania Funduszu Sołeckiego. Sprawdź harmonogram zebrań z mieszkańcami jastrzębskich sołectw

Każde z jastrzębskich sołectw (Borynia, Bzie, Moszczenica, Ruptawa-Cisówka, Skrzeczkowice oraz Szeroka) w ramach Funduszu Sołeckiego dysponuje kwotą 68 215,70 zł. Łącznie daje to 409 294,20 zł.

Harmonogram zebrań:

  • 29.08 (poniedziałek) Bzie, godzina 17:00, Dom Sołecki, ul. Rostków 7
  • 30.08 (wtorek) Borynia oraz Skrzeczkowice, godzina 17:00, Dom Sołecki, ul. Gajowa 11A
  • 31.08 (środa) Moszczenica, godzina 17:00, Dom Sołecki, ul. Komuny Paryskiej 14 lub wiata rekreacyjna
  • 1.09 (czwartek) Szeroka, godzina 17:00, OSP Szeroka
  • 2.09 (piątek) Ruptawa-Cisówka, godzina 17:00, Dom Sołecki, ul. Cieszyńska 101
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].