Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jedna impreza, trzy różne sportowe aktywności, a wszystko z okazji urodzin miasta Żory [ZAPOWIEDŹ]

Z okazji 750. Rocznicy założenia Miasta Żory, MOSiR zaprasza mieszkańców na „Urodzinowy Maraton Aktywności”.

Jedna impreza, trzy różne sportowe aktywności, a wszystko z okazji urodzin miasta Żory [ZAPOWIEDŹ]
Joga na trawie, fot. poglądowe pexels

W niedzielę, 21 sierpnia na terenie przy hali sportowej MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej 10 odbędzie się „Urodzinowy Maraton Aktywności”. Impreza rozpocznie się o godz. 10:00, a rejestracja uczestników odbędzie się w godzinach 9:15 - 9:45.

To będzie dzień pełen pozytywnych emocji

„Urodzinowy Maraton Aktywności” to impreza poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. Na uczestników będą czekały ciekawe zajęcia i wiele niespodzianek. Na początek Joanna Deska zaprosi na zajęcia „Joga Flow”, następnie będzie można obejrzeć pokaz tańca Butterfly, a po nim wziąć udział w treningu funkcjonalnym, który poprowadzi Andrzej Wojtanis. Kolejne punkty programu to „Yoga Dance” oraz „49 Powitań Słońca” w wykonaniu Małgorzaty Kubicy. Imprezę zakończy pokaz tańca Movimento oraz poczęstunek i niespodzianki.

Plakat promujący wydarzenie

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].