Informacje
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Idzie nocne załamanie pogody. Na horyzoncie burze i grad

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed burzami z gradem.

Uwaga! Idzie nocne załamanie pogody. Na horyzoncie burze i grad
Burza z piorunami, fot. poglądowe pexels

Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu o sumie do 25 litrów wody na metr kwadratowy oraz porywy wiatru do 75 kilometrów na godzinę. Ma pojawić się też grad.

Ostrzeżenie obowiązuje dzisiaj (5.08) od północy do jutra rana (6.08), do godz. 8:00.

Sugerujemy zabezpieczenie pojazdów przed gradem, a także usunięcie z ogrodów, balkonów, tarasów itp. przedmiotów, które mogłyby zostać porwane przez podmuchy wiatru.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~WujStaszek (195.254. * .200) 05.08.2022 23:38

W końcu.

~Obywatelka24 (91.204. * .100) 05.08.2022 17:28

Jak to jest - kiedy siedzimy w pracy - jest piękna pogoda (w sam raz na opalanie, wycieczki, grila), a przychodzi weekend - i pogoda fatalna, że odechciewa się iść do baru (a niekiedy wychodzić z łózka)...